Degisiklik Zamani

Benim isim pek keyifli, çok dinamik. Yazılı, sozlu bir cok yeni insanla tanisiyorum. Bazen whatsapp kanali ile yazışa yazışa, konusa konusa arkadas edindiklerim bile oluyor.  Isim vesilesi ile bana ulasan Neslihan Hanimin yaptigi is ve ekibi cok ilgimi cekti, belki sizlerden birinin isine yarar diye burda da  paylasmak istedim.  Evde Mimar diye bir oluşumları var. Mimarlıkla, dekorasyonla, ev boyamayla kısacası evle ilgili her konuda içerikler üretiyorlar.

Eğer siz de evlerinizde bir değişiklik, yeni bir tarz yaratmak istiyorsaniz, evboyama.net üzerinden onlara ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekipleri ile, hızlı temiz ve garantili bir hizmet vereceklerini savunuyorlar.

Ne degisiklik mi yapsaniz? 🙂

Evinizi boyatmak ve temizlenmekle baslayin  bahar geliyor az kaldi :)))

Hadi Bej rengini secin,

Neden mi??

Evinizi Beje Boyatmak için 5 Sebep

Kum beji hem her renge uygun olduğu hem de evlerde temiz ve ferah bir oda görünümü yarattığı için her dönem çok tercih edilen bir boya rengi olmuş. Bej renginin birçok tonu bulunuyor. Koyu bejler daha çok griye yakın, açık tonları ise daha sarıya kaçan bir kahverengi tonu. Kum bejinin tonları her odaya ve hemen hemen her renge uyumlu renkler olduğu, her tarza göre mobilyaya uyum sağladığı için dekorasyonu çok kolay bir renk.

 

Bej rengi özellikle koyu kahve, kırmızıya yakın kahveler, kiremit rengi, turuncu, mor, mavi ve tonları, yeşil, beyaz ve siyah hatta açık pembe ile de çok güzel görünüm sağlıyor. Kum beji renginin bu kadar ilgi almasının en büyük etkeni herhalde bu kadar çok renkle uyum sağlamasından.

 

  • Kum Beji Rengi Odayı Daha Ferah Gösteriyor

Kum beji rengi açık bir renk olduğu için kullanıldığı odayı olduğundan daha geniş, ferah ve temiz gösterir. İçinde kahverengi de barındırdığından bütün duvarlar kum beji rengiyle boyandığında beyaz kadar gözü yormaz.

Oda doğru şekilde aydınlatılırsa çok aydınlık bir görünüme ulaşabilir. Böyle bir renk tercih ettiyseniz mobilyalarınızı daha koyu tonlarda seçebilirsiniz. Ya da mobilyalarınız da açık tonlardaysa mutlaka koyu aksesuarlar, çerçeveler bulundurmanızı öneriliyor. Çünkü bir odada sürekli ve çok açık renkler kullanılması beyne eksik uyartı gönderiyor ve gözü inanılmaz yoruyor aslında.

       Bej Her Renkle Kolayca Kombinlenen  bir Renk 

Bej tonlarıyla uymayan bir renk yok gibi.

 

Alışkanlık Yapıyor

Genellikle insanlar evlerini bejin herhangi bir tonuna boyattıktan sonra bu renkten vazgeçemiyormuş.

Bir kere gözümüz uzun süre bu ferah ve aydınlık görüntüye alıştığı için sonradan boyattığımız renkler sanki odayı boğuyor ve daraltıyor gibi hissediyoruz.

Genellikle bejden sıkılanlar içinde biraz daha sarı barındıran şampanya renklerini tercih ediyor.

Ayrıca temiz gösteren bir boya olduğu için özellikle silinebilen boyalar tercih edildiğinde sık sık boyatmaya gerek kalmadan sadece temizliği yapılarak uzun süre kullanılabiliyor.

 

Minimalist Tarza Uygun

Bej rengi minimalist tarzda döşenmiş evlerde de çok sık kullanılıyor.

Şimdilerde birçok insanın hayat tercihi olmaya başlayan minimalizm sakinliği, az eşya kullanımını, karışıklıktan kaçınılması gerektiğini savunuyor yani.

Bu anlamda bej rengi sakin, ferah ve dinlendirici bir ortam sağlıyor bulunduğu her odaya.

Küçük ve renkli bir kanepe, bir kitaplık, bir halı yetiyor aslında oturma odasını tamamlamak için.

O yüzden de açık renkli duvarlarla bu az eşyaları vurgulamış oluyoruz.

Bulunması Kolay

Çok tercih edildiğinden dolayı artık bütün boya markaları bej renginin her tonunu ve çeşidini fazlaca üretiyor. İstediğiniz her özellikte silinebilir, anti bakteriyel, nem tutmayan vs. ve her ton bej rengini size en yakın boyacıdan rahatlıkla temin edebilirsiniz.

 

Hadi boyaya diyecegim, ama zor is o 🙂 Bence siz

evboyama.net ‘ten teklif alin.

Hoscakalin.

 

 

Paylaş: