Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası 

Hnzd.com.tr, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek ve müşterileri daha iyi tanıyabilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, eposta vb..) bilgilerinizi üye olmanız durumunda sizden talep etmektedir. Hnzd.com.tr’nin kendi veri tabanında saklanan bu bilgiler müşterileri daha iyi tanıyabilmek, tasarımları müşteri beklenti/ portföyüne göre yapabilmek, çeşitli promosyon faaliyetlerinin kurgulanması, müşteri profili kategorizasyonu çalışmaları amacıyla sadece Hnzd.com.tr tarafından kullanılmaktadır.

 

Hnzd.com.tr, müşteri bilgilerini söz konusu müşterinin bilgisi veya talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, kişisel bilgileri hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve kesinlikle satmamaktadır.  Buna rağmen Hnzd.com.tr, mal teslimatı, banka/kredi kartı ödemelerinin tahsilatı, alacakların tahsili, kredi itibarının kontrolü ve dolandırıcılığı önlemek için kontrol gerçekleştirmek amacıyla müşterilerine karşı olan sorumluluklarını yerine getirmekle birlikte müşterilerin/kullanıcıların bilgilerini üçüncü kişilerle paylaşabilir.
Hnzd.com.tr kullanıcı ve üyelerinin kişisel bilgileri, şirketimizin tanıtım ve iletişim kampanyaları (eposta, vs..) dahilinde kullanıcıya bilgi vermek amacıyla kullanılabilir. Kullanıcı ve üyeler bahsedilen tanıtım ve kampanyalardan haberdar olmak istemedikleri durumlar Hnzd.com.tr’dan gelen epostaların alt kısmında yer alan yönergeyi takip ederek veya info@hnzd.com.tr’ye talebinizi belirtecek eposta göndererek tanıtım ve kampanya bilgilendirmelerini durdurabilirler.

 

Müşteri kişisel bilgilerine sistem üzerinden sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve kişisel bilgileri değiştirmesi söz konusu değildir.

 

Hnzd.com.tr Müşteri ilişkileri platformu, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Müşteriye ait kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Hnzd.com.tr müşterilerine daha özel ve etkin ürün ve tasarım sunabilmek ve alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Hnzd.com.tr iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

 

Hnzd.com.tr’de kredi kart ve banka kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz, ödemeye yönelik tüm işlemler Hnzd.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşir.  Web sitesi üzerinden yapılan tüm işlemler güvence altına alınarak, güvenli ödeme bilgileri ilgili şirkete doğrudan şifrelenmiş formatta aktarılmaktadır. Tüm kredi kartı, banka kartı ve kişisel bilgileriniz, gizli ödeme bilgileri için İletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanılmaktadır. Bu şekilde internet dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde kişisel bilgi, kredi ve banka kartı bilgilerinizin istenilmeyen kişi ve kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.

 

Bu siteden toplanan müşteri bilgileri şirketin satılması, birleşmesi veya yeniden yapılandırılması gibi durumlardan kaynaklanabilecek şirket yapısındaki değişikliklerde üçüncü şahıs ya da kuruluşlara satılabilir veya devredilebilir.

 

Hnzd.com.tr, websitesinde tanıtımı yapılan ürünleri tedarik etmek amacıyla her türlü çabayı gösterecektir. Şirketin kontrolü dışında olağanüstü ekonomik koşulların gerçekleşmesi ve vergi yasalarında değişiklik olması durumunda Hnzd.com.tr fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.